איפור לעור בוגר

איפור לעור בוגר

"מה שהזמן לקח, נחזיר לעצמינו בעזרת קצת מייק אפ!" – זאת בהנחה שאנחנו יודעות איך לעשות את זה 🙂
כאן במדריך עצות שימושיות לאיפור לעור בוגר.

1. "זה מה זה בסיסי" – בסיס האיפור – ומה שיבדיל בין מראה טבעי וזוהר למראה מתאמץ ומלאכותי – הוא עור אחיד, לחותי ורענן. המייק אפ המינרלי מגיע באבקה, כך שניתן לערבב מעט ממנו בכל בוקר עם קרם הפנים. האבקה "צובעת" את הקרם וניתן להניחו על עור הפנים בעזרת האצבעות, ספוגית או מברשת. המייק אפ מאחד את העור, מכין אותו לאיפור שיבוא מעליו ומכיל חסמים נגד שמש. המראה המתקבל טבעי ורענן.

2. "פחות זה יותר" – על אף שאולי עם הגיל יש לנו יותר מה להסתיר, בכל הקשור לעור בוגר רצוי להשתמש בפחות איפור, ככל שאנו מתבגרות. הנחת שכבה עבה של מייק אפ על עור הפנים עלולה להיראות מלאכותית בכל גיל. על אחת כמה וכמה כשמדובר בעור בוגר: עודף איפור על הפנים עלול להיכנס לקמטים, להדגיש קמטוטים ונקבוביות ולהיראות "כבד".
הקפידי לעבוד בשכבות דקות, והניחי כיסוי נוסף רק באזורים בהם הוא נדרש. אם תרצי להגדיל את הכיסוי של המייק אפ באזורים מסויימים – הניחי שכבה נוספת של אבקה יבשה מעל השכבה שהנחת בסעיף הקודם. אם עורך נוטה להבריק במהלך היום – נסי להניח שכבה דקיקה של פודרה מעל המייק אפ.

3. "הביאי את האור לעור" – עור בוגר עלול להיראות אפרפר ועייף. לעור זוהר וחיוני, הניחי פודרה מאירה על כל הפנים, או באזורים נבחרים.

4. העדיפי מוצרים אבקתיים. למוצרים קרמיים יש נטייה "לנוע" במהלך היום ולהכנס לקמטוטים. הניחי צללית אבקה בהירה בגוון מאט/טבעי על כל העפעף עד לקפל העין. טשטשי היטב. הניחי צללית בגימור סאטן/מבריק בפינה הפנימית של העין.

5. הדגשת קו הריסים העליון מעניקה מסגרת מחמיאה ומדגישה את העיניים. הדגישי את קו הריסים העליון על ידי הנחת צללית כהה על קו הריסים ובין הריסים עצמם. התוצאה: מראה ריסים מלא ועיניים פקוחות לרווחה, עוד לפני הנחת המסקרה.

6. הגבות מהוות מסגרת לפנים. הדגישי אותן באמצעות צללית בגוון הקרוב לגוון הגבות הטבעי שלך, או לגוון השיער שלך.

6. סומק וברונזר מחזירים את המראה הצעיר והקורן לפנים. העדיפי סומק בגוון ובגימור טבעי והניחי שימר מעל עצמות הלחיים, כדי להדגישן.

7. עם הגיל, השפתיים מאבדות מנפחן, ולכן שפתון לחותי בגוון טבעי יחמיא לעור בוגר. ערבבי מעט מהסומק שהנחת על הלחיים עם שפתון שקוף, והניחי על השפתיים. השימוש בסומק על הלחיים ועל השפתיים יוצר מראה הרמוני ויפה.

אולי תאהבו גם את...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *