הצהרת פרטיות

Mineralz.co.il דואגת לכך שתיהנו מביטחון מקסימלי בעת רכישה באתר.

אנו משתמשים במידע הנאסף כדי להשלים את תהליך הקנייה על הצד הטוב ביותר, וכדי לשמר את חויית הקנייה שלך אישית ומדוייקת. כשאת מבצעת הזמנה, יש לנו צורך לדעת את שמך, כתובת הדואר האלקטרוני שלך, כתובת המשלוח, וכו'.

מידע זה מאפשר לנו למלא אחר ההזמנה שלך ולהודיע לך על מצבה. כשאת מפרסמת ביקורת על מוצר כלשהו, אנו מבקשים את כתובת הדואר האלקטרוני שלך. אינך חייבת למלא כתובת דואר אמיתית - אנו זקוקים לכתובת זו רק באם יתעורר צורך להגיב לביקורתך. ייתכן ונשתמש במידע שנאסוף כדי להודיע לך על שינויים חשובים באתר, שירותים חדשים ומבצעים מיוחדים. במידה ותעדיפי שלא לקבל את המידע הזה, תוכלי להודיע לנו על כך בכל עת.

ומה בעניין הקוקיז? Cookies הוא הכינוי לקבצי מידע קטנים המועברים על ידי הדפדפן שלך אל הדיסק הקשיח שלך. אנו משתמשים בקוקיז כדי להאיץ את הניווט באתר, לעקוב אחר מצב ההזמנות שלך ולספק לך תכנים בהתאמה אישית. אנו נעזרים בקוקיז גם כדי לזכור מידע שנתת לנו, כך שלא תיאלץ למסור אותו שוב ושוב בכל ביקור נוסף באתר. הקוקיז עוזרים לנו לדעת אילו שירותים פופולריים יותר בקרב לקוחותינו, כך שנוכל להתמקד ולסייע למירב הגולשים. רוב הדפדפנים מכוונים לקבלת ´קוקיז´. תוכלי לכוון את הדפדפן שלך ´לסרב´ לקבלת הקבצים הללו.

הרכישה באתר מאובטחת באמצעות פייפאל – שיטה שאושרה על ידי חברות האשראי לביצוע עסקאות באינטרנט.

בשיטה זו, הנתונים האישיים שלך , כולל מס' כרטיס האשראי במידה וישנו, עוברים לשרת האינטרנט כשהם מוצפנים ונראים כרצף חסר משמעות של סימנים ומספרים שאינם נתנים לפענוח.

כמו כן, לפי חוק האשראי, כאשר מתבצע בכרטיס האשראי "שימוש לרעה" ( שימוש בידי מי שאינו זכאי לכך) בעל הכרטיס לא יהיה אחראי בשום מקרה לפעולה זו, וחברת האשראי תהיה חייבת להחזיר לבעל הכרטיס את מלוא סכום הרכישה תוך 30 יום.

אנו מתחייבים לא להעביר את פרטייך האישיים לגוף שלישי, ולא להשתמש בהם למטרה אחרת מלבד הקנייה באתר.

חזרה