מהו איפור מינרלי

מינרלז הוקמה במטרה לחלוק את האפשרות להתאפר בקלות, במוצרים שלא רק שאינם מזיקים לעור, אלא מטפחים ומשפרים אותו, עם כל יום שעובר. מוצרי האיפור של מינרלז מכילים תרכובות איכותיות, 100% טבעיות, המטפחות את עורך במהלך כל שעות היום.
מוצרי מינרלז אינם חוסמים נקבוביות ומתאימים במיוחד לתקופות שונות בחייך. רוצה לדעת יותר?»

למי מתאים איפור מינרלי


מוצרים מומלצים לגיל הנעורים


מוצרים מומלצים לתקופת ההריון


מוצרים מומלצים לעור בוגר

סומק
Julia

צללית
Ray of Light
מייקאפ
Kind of Magic
סומק
Killer Queen
סומק
Bed Of Roses
פודרה משזפת
Lovestoned


על המייסדת

שרית קפלן, מייסדת ובעלת מינרלז, מייצרת את מוצרי מינרלז בעצמה ומתאפרת באיפור המינרלי כחלק בלתי נפרד משגרת החיים היומיומית שלה, מזה כעשור. שרית שמה לעצמה למטרה להכין מוצרי איפור שנראים טוב, שמרגישים טוב על העור ושמועילים לעור. מוצרים קלים לשימוש, למראה בלתי מתאמץ או מושקע, שמדגיש את היופי הטבעי של כל אחת ואחת מאיתנו.

הידעת?

איפור וטיפוח במוצר אחד - מוצרי האיפור של מינרלז מכילים תרכובות איכותיות, 100% טבעיות, המטפחות את עורך במהלך כל שעות היום.

מוצרים חסכוניים ורב שימושיים – המוצרים של מינרלז מכילים בסיס, פודרה, קונסילר והגנה נגד השמש במוצר אחד. את הסמקים ניתן להניח גם כצלליות על העיניים או על השפתיים. את הצלליות ניתן להרטיב ולהניח עם מכחול כאייליינר על העפעף העליון.

רמת כיסוי מעולה, במראה טבעי - עם מוצרי האיפור של מינרלז ניתן להגיע לכיסוי קליל עד מלא, מאט או מאיר, למראה טבעי ובלתי מתאמץ.

100% רכיבים טבעיים - המוצרים של מינרלז מיוצרים ללא חומרים מלאכותיים, חומרים משמרים או חומרי בישום.

המוצרים של מינרלז מיוצרים בישראל, לא נוסו על בעלי חיים ולא מכילים רכיבים מן החי.
חזרה