Geek Chic


מאחורי כל זוג משקפיים יש זוג עיניים. איך מאפרים אותן? איך מדגישים אותן?
ואיך מתאימים אותן למסגרות המהממות ששילמנו עליהן לא מעט?
מדריך איפור קל ופשוט, שיחמיא במיוחד לבעלות משקפיים.


מראה רענן וטבעי מתחיל בעור אחיד וקורן. התחילי עם עור נקי ומלוחח בקרם לחות. כשהקופסית סגורה, הפכי אותה ותופפי עליה, כדי לאפשר למעט אבקה לצאת מהמסננת אל המכסה. הפכי את הקופסית בחזרה. טבלי את מברשת מייק אפ מספר 1 באבקה שנשארה על המכסה. סובבי את המברשת על המכסה, כדי לאפשר פיזור אחיד של המייק אפ המינרלי על שיער המברשת. הניחי את המייק אפ בתנועות סיבוביות על עור הפנים. חזרי על הפעולה באזורים ספציפיים לכיסוי גבוה יותר.


להסתרת כהויות באזור העיניים, הניחי את המייק אפ המינרלי בתנועות סיבוביות, בעזרת מברשת מספר 4, וקבעי עם שכבת קונסילר דקה מעל.כעת כשעור הפנים שלנו אחיד, נוסיף לו עומק על ידי הצללות והארות. נשתמש בהצללות כדי לחטב את הפנים, ליצור עצמות לחיים מודגשות, אף צר ולסת מפוסלת. נדגיש איזורים גבוהים ונטשטש פגמים קלים. עם מברשת זוויתית מספר 4, הניחי את האבקה להצללות מתחת לעצם הלחי, מתחת לעצם הלסת ובצידי האף. טשטשי היטב.


עור רענן הוא עור קורן. הארות חשובות במיוחד, כי הן מוסיפות בחזרה את האור לעור. עם מברשת מספר 3, נוסיף נקודות אור של היילייטר על עצמות הלחיים, מעל השפה העליונה ובקצה האף.


ברונזר מחזיר את הצבע לעור שלנו. בעזרת מברשת מספר 2, הניחי אותו בקלילות על עצמות הלחיים, בצידי המצח ועם מה שנשאר על המברשת - על כל הפנים. אם את בהירה ביותר - הוא יעניק לך גוון שזוף שעדיין נראה טבעי לגמרי. ואם יש לך עור בינוני או כהה - תהני מהגימור הקורן שלו ומהמראה החי והבריא שהוא מעניק.מראה צעיר וחיוני מחייב קצת סומק על הלחיים. כשקופסית הסומק סגורה, הפכי אותה, כדי לאפשר למעט אבקה לצאת אל המכסה. הפכי בחזרה. טבלי את מברשת מספר 3 באבקה שנשארה על המכסה. חייכי והניחי סומק על תפוחי הלחיים.כאשר העין נמצאת מאחורי עדשת המשקפיים, נתמקד בנסיון למסגר אותה בעזרת האיפור, על מנת שתבלוט מבעד למשקף. כדי להעניק לעין עומק ולהדגישה, הניחי את הברונזר בעזרת מברשת מספר 6 בקפל העין. את אותו הברונזר הניחי גם מתחת לקו הריסים התחתון.


במידה ומסגרת המשקפיים היא צבעונית, נבחר בגווני איפור ניטראליים, וההיפך. כדי להאיר את העין ולהדגישה מאחורי עדשת המשקפיים, עם מברשת מספר 5, הניחי צללית בהירה על כל העפעף. למראה צעיר ועירני, הניחי צללית בהירה נוספת בזווית הפנימית של העין. טשטשי היטב את המעברים בין הברונזר שהנחנו מקודם (בקפל העפעף) לצללית הבהירה שהנחנו כעת.


כדי להדגיש את העין על מנת שתבלוט מבעד למסגרת ולהגדילה, נתחום את קו הריסים העליון עם מברשת זוויתית מספר 7. אם זוג המשקפיים שלנו בולט במיוחד, נשתדל לתחום אותן בגוונים "נקיים" כמו שחור ואפור ונשקיע יותר בשפתיים. אם מסגרת המשקפיים שלנו בגוונים ניטרליים כמו שחור, אפור או חום - נוכל לתחום את העיניים גם בגוונים צבעוניים כמו ירוק, סגול או כחול.כשהמשקפיים דומיננטיים, כל תשומת הלב נמשכת לאזור העיניים. נאזן את הפנים בעזרת קצת צבע וברק על השפתיים. ערבבי מעט מאבקת הסומק עם שפתון הלחות שלך, והניחי על השפתיים , למראה קורן ומושלם.


המראה הסופיאיפור, צילום וסטיילינג: אלין סלודש, מאפרת מקצועית, יוטיוברית וביוטי גורו.
לדף הפייסבוק של אלין »


אלין השתמשה במוצרים הבאים:סט מברשות איפורהכל כלול + מברשת אחת חינם!סט המברשות של מינרלז יעצים אתחווית האיפור שלך ויצייד אותך בכלמברשות האיפור הטבעי שאת צריכה.המברשות באיכות פרימיום ומיוצרותבעבודת יד.

BLACK OR WHITE מייק אפ מינרלי
מחומרים טבעיים בלבד, בגווןבינוני-כהה, למראה מואר ומחמיא,עמיד לאורך כל היום.

WORTH IT – 500
אבקה להצללותמחומרים טבעיים בלבד, בגוון קרובגימור מאט. לחיטוב עצמות הלחייםוהפנים. למראה טבעי, ליומיום אולערב.

Hay Mama - 401
היילייטר בגימור מבריק, מרכיבים טבעיים בלבד. מתאים במיוחד לגוון עור בינוני עד כהה. להארה של עצמות הלחיים, עצם הגבה ומעל השפתיים. אינו מנצנץ.

DESERT ROSE – 132
סומקמחומרים טבעיים בלבד. בגוון קר, במרקםמשיי ובגימור מאט. אינו מבריק ואינומנצנץ. למראה חי ועירני. מתאים לכל גווניהעור.

SEÑORITA – 560
ברונזר/פודרה משזפת מחומרים טבעיים בלבד. בגוון נחושת ובגימור משיי. למראה שזוף, ל"חימום" ולהארה של עור הפנים.

ZIGGY STARDUST – 79
צלליתאבקת יהלומים מבריקה ומנצנצת.מחומרים טבעיים בלבד. לשימוש עלהפנים והגוף. למראה מרהיב בגימורגלאם יוקרתי במיוחד.

FLAWLESS – 218
צלליתמחומרים טבעיים בלבד. בגוון ורוד עםנגיעות זהב. מתאימה לכל גווני העור,ליומיום או לערב.

I Love Rock 'n' Roll - 207
(כאייליינר) - צללית שחורה בגימור מאט. מחומרים טבעיים בלבד. מצויינת למראה מעושן או כאייליינר מעל או מתחת לעפעף.