נעים להכיר - רכיבי האיפור המינרלי

מוצרי איפור מינרלי מכילים רכיבים שונים. אנו במינרלז מזמינים אותך להכיר את הרכיבים במוצרים שלנו, הנמצאים במגע עם העור שלך רוב שעות היום.

טיטניום דיאוקסיד (Titanium Dioxide): מרכיב עיקרי במוצרי איפור מינרלי רבים. זו אבקה לבנה, המצטיינת בהגנה מהשמש, החזרת אור, כושר כיסוי מצויין והיצמדות טובה לעור. הטיטניום הינו רכיב ראשון במעלה במוצרי הגנה מהשמש, מייקאפים וכד'.

צינק אוקסיד (Zinc Oxide): רכיב חשוב נוסף באיפור מינרלי. נותן הגנה מהשמש ומשמש חומר טבעי, המרגיע את העור ומפחית אדמומיות. בעל כיסוי טוב והיצמדות טובה לעור.

מיקה (נציץ, Serecite Mica): מינרל טבעי, זוהר ומנצנץ. מפחית מראה קמטוטים ונקבוביות. מגיע בצבעים רבים ומגוונים ומהווה מרכיב מרכזי בצלליות מינרליות.

מגנזיום סטיארט (Magnesium Stearate): מגנזיום סטיארט הוא מלח המגנזיום של חומצה סטיארית, המופקת ממקורות צמחיים. זוהי אבקה לבנה המוסיפה תכונות של כיסוי בינוני, מרקם משופר והצמדות מצויינת לעור.

סיליקה (Silica): מינרל המצטיין בספיחת שומן וביכולת פיזור אור. מצויין במוצרים לעור שמן ומקנה עמידות למייקאפ.

קאולין (חימר, Kaolin Clay): חימר לבן טבעי בעל תכונות של כיסוי בינוני, הצמדות מצויינת לעור וספיחת שומנים מעולה. מצויין בנוסחאות המיועדות לעור שמן, שכן הוא מנטרל הברקה של העור.

בורון ניטריד (Boron Nitride): מינרל בעל תכונות אנטי-בקטריאליות ומרקם משיי, המשפר את המרקם וההיצמדות לעור של איפור מינרלי.

תחמוצת ברזל (Iron Oxides): צבען טבעי עז בקשת הגוונים של צהוב-אדום-חום-שחור.