שאלות נפוצות

איך מקבלים דוגמיות?

בקטגוריית הדוגמיות שלנו ניתן לבחור בערכת 4 דוגמיות שיכולות להיות מכל 4 מוצרים שתרצו. כתבו בהערות להזמנה מהם המוצרים שמהם תרצו לקבל דוגמיות. כמו כן, ניתן גם לחסוך עוד ולהזמין ערכת 6 דוגמיות במחיר מוזל.


איך אתם שולחים את ההזמנות?

אנו שולחים בישראל באמצעות דואר רשום בלבד. המוצרים ארוזים בסרט "שרינק" לבטחון מלא ונארזים בנוסף בניילון ממוחזר אטום בחום.משלוח עולה 20 ש"ח לכל כמות עד 10 מוצרים, וחינם (!) לכמות של מעל 10 מוצרים בגודל מלא.


האם האיפור של מינרלז מתאים לשומרות שבת?

כן! מוצרי האיפור שלנו הם אבקתיים. על פי דעת הרבנים מותר להתאפר בשבת במוצרי אבקה.ראי גם את התשובות באתר כיפה ובאתר הידברות.מוצרי האיפור האבקתיים של מינרלז אינם מכילים רכיבים נוזליים, שמנים או כל מרכיב קושר אחר ואינם מכילים כל רכיב מן החי כלל, לכן הם מתאימים לשימוש גם בשבת.


מה המדיניות של מינרלז בנושא ניסויים בבעלי חיים?

אנו מתנגדים נחרצות לניסויים בבעלי חיים בכלל ובתעשיית הקוסמטיקה בפרט. שרית, מקימת מינרלז, היא צמחונית אידיאולוגית ואנו קונים את חומרי הגלם שלנו אך ורק מספקים המתחייבים שאינם מנסים על בעלי חיים.ככלל, האיפור המינרלי מתאפיין בשימוש בחומרי גלם מינרליים טבעיים, שאינם דורשים ניסויים כלל משום שהם קיימים באופן חופשי בטבע סביב לנו ואנו נחשפים אליהם מדי יום ביומו.


היכן מפורטים המרכיבים של מוצרי מינרלז?

בשל גודל האריזות קשה להדפיס באופן ברור וקריא את רשימת המרכיבים על גביהן, אנו מעדיפים לפרט את המרכיבים באופן מלא באתר.אנו חותמים גאים על העצומה לקוסמטיקה בטוחה ומפרסמים את מרכיבי מוצרינו באתר skindeep.com באופן גלוי.


האם מוצריכם מתאימים לטבעונים?

כן! אין במוצרינו רכיבים מן החי כלל. כל המוצרים שלנו טבעוניים לחלוטין, כולל השפתונים.


למה אין במוצרי מינרלז תחמוצות כרום, ביסמוט אוקסיכלוריד, קרמיין ואולטרמרינים?

תחמוצות כרום אינן בטוחות לחלוטין לשימוש ועלולות לגרום למומים מולדים, על הביסמוט תוכלו לקרוא בהרחבה כאן, הקרמיין מופק משריונות חרקים ואינו טבעוני ואילו צבעני האולטרמרין סינתטיים לחלוטין ולא משתלבים בתפיסתנו לייצר מוצרים טבעיים ככל האפשר.