כיצד משתמשים במייקאפ מינרלי ?

מייקאפ מינרלי שונה ממייקאפ נוזלי בשיטות ההנחה שלו. ויש כמה שיטות הנחה, התלויות בעור שלך וברמת הכיסוי הנדרש.

אחת האפשרויות להניח מייקאפ מינרלי אבקתי היא עם מברשת מייקאפ ב"שיטה הרטובה", שתפורט להלן. לצורך כך אפשר להשתמש במברשת קבוקי או במברשת פלאט טופ. המברשת שאני אישית מעדיפה מבין השתיים היא דווקא הפלאט טופ.

ראשית, יש להרטיב את המברשת במים תרמליים (אפשר גם בפיקס+ של מאק, אבל זו אופציה פחות "טבעית"). ואז, להפוך את הקופסה של המייקאפ על פיה, כך שנופלת קצת אבקה על המכסה, להפוך חזרה, ולטבול את המברשת הלחה רק בכמות הקטנה שנותרה על המכסה. אז מסובבים את המברשת על המכסה, כך שהאבקה תיטמע במברשת באופן אחיד, ומתחילים להניח את האבקה על הפנים.

מומלץ להניח את האבקה בטפיחות, לא במריחה, ובכמויות קטנות בכל פעם. רצוי לבנות את הכיסוי בהדרגה שכבה על שכבה ולא לקחת יותר מידי אבקה. אם לוקחים יותר מידי אבקה מתקבל מראה "מקומח" ולעיתים לא אחיד.

כדאי להתחיל מהאזורים החיצוניים בפנים, ולאט לאט להכנס פנימה, ולהניח כמה שכבות בחלק הפנימי (האף, הלחיים, המצח). אחרי השכבה הרטובה הזו כדאי לעבור עם שכבה יבשה באמצעות מברשת יבשה, זה מגדיל את הכיסוי של המייקאפ ומקבע אותו טוב יותר, לא תמיד יש צורך בשכבה הנוספת הזו - זה תלוי בעור שלך.

עוד אפשרות להנחה של המייקאפ, היא להרטיב ספוגית עם המים התרמליים ואז להניח באבקה ולטפוח על העור כאילו את "מכניסה" את האבקה לתוכו.

היתרון של המייקאפ המינרלי הוא שאם צריך להיות מוכנה בכלום זמן, או אם רוצים כיסוי קליל, אפשר פשוט להעביר אותו עם הפלאט טופ על הפנים וזה כבר משפר את המראה. עם סומק בכמה שניות ואיזה שפתון טבעי - את מוכנה...

אשלי וקסמן-בקשי, מאפרת מקצועית וביוטי גורו, מסבירה ומדגימה כיצד להשתמש במוצרי מינרלז השונים »