האם יש לכם חנות?

המוצרים של מינרלז נמכרים אך ורק דרך האתר שלנו ואינם נמכרים בחנויות. אנחנו במינרלז מייצרים את המוצרים שלנו בעצמינו ומאמינים בקשר הישיר ביניכן ובינינו. הדבר מאפשר לנו לשמור על רמת מחירים נוחה יחסית, מהיצרן לצרכן, ללא פערי תיווך מיותרים.

איך ניתן להתנסות במוצרים?

הדרך הטובה להתנסות במוצרים היא להזמין ערכת התנסות. יש לנו ערכות התנסות בנות 4 או 6 מוצרים, בהן תוכלי לבחור כל מוצר ממגוון מוצרי האיפור של מינרלז (למעט מברשות וסבונים). את המוצרים שבחרת צייני בהערות להזמנה.
מתלבטת לגבי גוון מייק-אפ מתאים ? ערכות ההתנסות של המייק-אפ שלנו לעור בגוון בהיר, בינוני או כהה הן התשובה.
בכל שאלה, הערה או הארה ואם תרצי להתייעץ לגבי גוונים או מוצרים – אנא פני לשירות הלקוחות שלנו בטלפון 058-6216334 או באמצעות צור קשר.

כמה זמן לוקח לכם לייצר את המוצרים?

מיד לאחר אישור ההזמנה וההודעה על אישור התשלום, נחל בייצור ההזמנה שלך. אנחנו במינרלז מייצרים לפי הזמנה, ואין לנו מלאי גדול של מוצרים מוכנים המחכים על המדף. המשמעות היא שכל מוצר של מינרלז שתקבלי הוכן באהבה במיוחד עבורך. זמן ייצור ההזמנה, אריזתה והכנתה למשלוח הוא כ-3-4 ימים.

תוך כמה זמן אקבל את המוצרים שהזמנתי?

לאחר ייצור המוצרים, הכנתם למשלוח ואריזתם, אנו שולחים אותם באמצעות דואר רשום או דואר רשום מהיר בלבד. בשלב זה, האחריות על המשלוח היא בידי דואר ישראל. על פי תנאי השימוש, מינרלז תדאג לאספקת כל מוצר הנרכש על ידך באתר תוך 14 ימי עסקים.
"ימי עסקים" – ימים א'-ה', לא כוללים את יום שישי ושבת, ערבי חג, חג וחול המועד.
בכל שאלה בנושא הזמנות ומשלוחים, אנא אנא פני לשירות הלקוחות שלנו בטלפון 058-6216334 או באמצעות צור קשר.

האם האיפור של מינרלז בטוח לשימוש?

מאז הקמתה לפני יותר מעשור, המשימה של מינרלז היא להבטיח שמוצריה והחומרים השונים מהם אלו עשויים – עומדים ברמות הגבוהות ביותר של איכות, בטיחות ויעילות.
מוצרי האיפור שלנו מיוצרים מחומרי גלם המיובאים מארצות הברית. כולם מאושרי FDA – מנהל המזון והתרופות האמריקאי.
לפני שימוש ראשוני במוצרים, יש לבדוק רגישות לחומרים על שטח קטן של העור, כדי לשלול אפשרות של אלרגיה.

האם האיפור של מינרלז הוא איפור לשבת והאם הוא מתאים לשומרות שבת?

כן! למוצרי האיפור של מינרלז אישור שימוש בשבת מרבנות ראשון לציון.
האיפור של "מינרלז" יבש לחלוטין ואינו מכיל שעוות, שמנים, משחות או נוזלים כלשהם, מה שעושה אותו מתאים במיוחד כאיפור לשבת. איפור זה, המורכב ממינרלים אבקתיים טבעיים בלבד המטפחים את עורך, לא רק שמתאים לאופי היהודי של היום השביעי, אלא הינו בעל ערך מוסף לעור הפנים, בשבת ובכלל.
על פי דעת הרבנים מותר להתאפר בשבת במוצרי אבקה. ראי גם את התשובות באתר כיפה ובאתר הידברות.
על כך סמך ידיו גם הרב יהודה דוד הלוי וואלפא, הרב הראשי לראשון לציון, וגם הרב הראשי הספרדי לישראל, הרב עובדיה יוסף.

מה המדיניות של מינרלז בנושא ניסויים בבעלי חיים?

אנו מתנגדים נחרצות לניסויים בבעלי חיים בכלל ובתעשיית הקוסמטיקה בפרט. שרית, מייסדת מינרלז, היא צמחונית אידיאולוגית. חומרי הגלם שלנו לא נוסו על בעלי חיים ואנו קונים את חומרי הגלם שלנו אך ורק מספקים המתחייבים שאינם עורכים ניסויים בבעלי חיים.
ככלל, האיפור המינרלי מתאפיין בשימוש בחומרי גלם מינרליים טבעיים בשימוש האדם זה אלפי שנים, חומרים הקיימים באופן חופשי בטבע סביב לנו, אליהם אנו נחשפים מדי יום ביומו ולכן אינם מחייבים ניסויים בבעלי חיים.

היכן מפורטים המרכיבים של מוצרי מינרלז?

מוצרי האיפור של מינרלז מכילים תרכובות איכותיות, 100% טבעיות, המטפחות את עורך במהלך כל שעות היום ומעניקים לך הזדמנות ליהנות ממראה נפלא מבלי להתפשר על העקרונות שלך. רשימות הרכיבים המלאות מפורטות בכל מוצר ומוצר באתר, לפי סדר יורד: מהרכיב הגדול ביותר במוצר ועד לרכיב הקטן.

האם מוצרי מינרלז מתאימים לטבעונים?

כן! אין במוצרינו רכיבים מן החי כלל. כל המוצרים שלנו טבעוניים לחלוטין.

האם מוצרי מינרלז בטוחים לשימוש לגיל הנעורים?

כן! מוצרי האיפור של מינרלז מכילים מינרלים טהורים, 100% טבעיים. הם מיוצרים ללא חומרים מלאכותיים, חומרים משמרים או חומרי בישום. נטולי שומן ואינם חוסמים נקבוביות (נון קומדוגניים). למוצרי מינרלז רמת כיסוי מעולה במראה טבעי, מה שעושה אותם מתאימים במיוחד לגיל הנעורים.

האם מוצרי מינרלז בטוחים לשימוש בזמן ההריון?

כן! מוצרי האיפור של מינרלז עשויים 100% רכיבים טבעיים, ללא חומרים מלאכותיים, חומרים משמרים או חומרי בישום ומתאימים במיוחד לתקופת ההריון. בגלל רגישות העור בזמן ההריון, חשוב למרוח מסנן קרינה בנוסף לאיפור וניתן לכסות כתמי אדמומיות ופיגמנטציה על ידי מייק-אפ, קונסילר ופודרה מנטרלת גוון.

האם מוצרי מינרלז מתאימים לעור בוגר/לעור יבש?

כן! מוצרי האיפור של מינרלז מכילים תרכובות איכותיות, 100% טבעיות, המטפחות את עורך במהלך כל שעות היום. הם מיוצרים ללא חומרים מלאכותיים, חומרים משמרים או חומרי בישום, אינם חוסמים נקבוביות ומתאימים במיוחד לעור בוגר.